TRUSTAV

O společnosti

Od ledna 1998 se specializujeme na výrobu oken i dveří pro bytové domy, veřejné budovy i kulturní památky. Jsme česká firma, všechny zakázky připravujeme na míru vašim potřebám, ručně a s maximální péčí v naší výrobně v Děčíně. Kanceláře a vzorkovnu máme v Praze, instalaci provádíme po celé ČR.

Zcela přirozeně jsme k našim činnostem přidali rekonstrukce fasád a rekonstrukce bytů.

Firma TRUSTAV s.r.o. vznikla v lednu 1998, kdy se připojila jako výrobce  dřevěných eurooken. V roce 2001 se rozhodla pro investici do NC strojů, kde její součástí byly i nástroje pro špaletová okna. V současné době je firma TRUSTAV s.r.o. firmou  tvůrčích lidí, většina jsou vyučení truhláři, kteří, i když pracují na NC strojích, respektují potřebu stále velkého podílu ruční práce při výrobky dřevěných oken.

Firma TRUSTAV s.r.o. vyrábí veškeré své výrobky:

 • Špaletová okna otevíravá dovnitř I ven
 • Eurookna IV68 a IV78, IV68 I rustikálním provedení a pro památky i v zúženém historizujícím profilu
 • Interiérové dřevěné dveře s obložkovou nebo dřevěnou zárubní – otevíravé, posuvné skládací
 • Vchodové dřevěné dveře v provedení euro v historickém nebo novodobém provedení
 • Prosklenné stěny a výkladce v historickém nebo novodobém provedení
 • Ostatní dřevěné doplňky – okenice, vnitřní parapety, obložení oken, kryty topení

  Vyrábíme ve vlastních prostorách nově zrekonstruovaného objektu v Děčíně. Je vybavena moderními NC stroji, velkokapacitním stříkacím boxem, IT technologiemi a kvalitním zázemím pro všechny pracovníky.

  V posledních letech se firma vyprofilovala na firmu, která realizuje zejména dodávky většího rozsahu špaletových oken a replik  do rekonstrukcí památkově chráněných nebo dozorovaných staveb (jsme schopni zrealizovat výměnu špaletových oken “na klíč” v objemu 250 špaletových oken (cca 20 mil. Kč) za 2 měsíce – škola během prázdnin nebo máme i dobré zkušenosti s výměnou oken ve školách a úřadech za provozu).

   Veškeré naše výrobky jsou certifikované a respektují požadavky památkářů a REALIZUJEME TECHNICKY NÁROČNÁ PROVEDENÍ OKEN.

  Naší hlavní předností jako výrobce oken a dveří je schopnost vyměnit okna a dveře včetně všech stavebních prací a souvisejících prací ve velkém objemu, v krátkém čase a ve velmi dobré kvalitě.

  Působíme na trhu již od roku

  Pobočky

  Kanceláře, vzorkovna společnosti

  Kanceláře, vzorkovna společnosti

  Praha 5

  Výroba

  Výroba

  Děčín

  Naši lidé

  K jednání s odborem památkové péče máme fundované odborníky, můžete se na nás spolehnout.

  Naše ocenění

  Ocenění

  Českých 100 Nejlepších 2019, 2020, 2021 a 2022

  Je nám velkou ctí, že díky Vám patříme mezi 100 nejlepších firem v ČR.