TRUSTAV

Co se o nás píše?

Články, rozhovory, ocenění, … přečtěte si o Trustavu v médiích.

Máme práci i pro čtvrté tisíciletí, říká majitelka rodinné firmy Trustav

Ohlédnutí za rokem s pandemií i výhled do nejbližší budoucnosti s malou rodinnou českou firmou Trustav. V rozhovoru s majitelkou Janou Novákovou a s obchodním ředitelem Janem Syrovým.

6. 4. 2021

Cesty k úspěchu

Špaletová okna a poctivé dřevěné dveře, to jsou stěžejní pilíře firmy Trustav, která pomáhá navracet zašlou slávu historickým budovám nejen v Praze, ale i v rámci celé ČR. V dalším díle Cest k úspěchu se podíváme přímo do výroby, kde to voní dřevem.

7. 4. 2021

Vyrábí historická okna. Aby památkáře pochopila, šla jejich obor studovat

Založila firmu na výrobu historických oken. Jak si podnikatelka poradila v oboru, kterému skoro nerozuměla a do toho všeho se ocitla téměř mezi samými muži?

19. 12. 2019

Jana Nováková: Historická okna nelze vyrábět jako za krále Klacka

Dřevěná okna firmy Trustav najdete na řadě míst památkové zóny Prahy i Karlových Varů. Podle požadavků památkářů si nejen zachovávají svůj historický ráz, …

24. 1. 2020

Ocenění českých podnikatelek

TRUSTAV s.r.o.  je již více než 21 let výrobcem špaletových oken, jednoduchých oken, výkladců a dřevěných dveří především pro památkové zóny Prahy a Karlových Varů. Výměnu oken provádíme se všemi službami včetně stavebních prací a fasád.

8. 11. 2019

Podporujeme ženy podnikatelky!

Podporujeme ženy podnikatelky! Gratulujeme vítězkám 12. ročníku Ocenění Českých Podnikatelek, jehož jsme generální partnerem.
V naší kategorii ČSOB Výjimečná podnikatelka letos získala cenu Jana Nováková z firmy Trustav s.r.o. A jaký je její příběh?

20. 11. 2019