TRUSTAV
Menu sekce

Okna plastová a hliníková

Vycházíme vstříc trendu kombinovaných zakázek a zajišťujeme kompletní dodávky všech výplní otvorů , tj. dodáváme a montuje též výrobky z plastu a hliníku, včetně všech doplňkových služeb, jako jsou sítě proti hmyzu, žaluzie, stínící technika, markýzy a jiné.
Máme zkušenosti s realizací, snažíme se najít optimální řešení v poměru kvalita – cena, respektujeme požadavky investora. V obou kategoriích (plast i hliník) pracujeme pouze s kvalitními a certifikovanými výrobky, které musí splňovat požadované parametry,  jako jsou tepelná a zvuková izolace, fyzikální, mechanické a bezpečnostní vlastnosti, elegantní vzhled. U hliníkových výrobků dbáme na kritéria maximální únosnosti i při nadstandardních rozměrech, zároveň umíme využít přednostních vlastností hliníku a to je především moderní design, možnost kombinace skel ke zvýšení tepelné, protihlukové a sluneční ochrany, rozmanitá barevnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a korozi.
Zaměření a cenová nabídka zdarma je samozřejmostí, výrobky dodáme, namontujeme, zednicky zapravíme a ekologicky zlikvidujeme. Zodpovědně zvládneme stavby jako generální dodavatel, ale i v roli subdodavatele fungujeme spolehlivě. Naší prioritou je poskytovat nejen kvalitní a certifikované výrobky samotné, ale především luxusní služby a to směrem jak k uživateli, tak k investorovi.


Od roku 1998 jsme nainstalovali již:

9 636 Špaletových oken
19 074 Eurooken
852 Dveří